1360 zł premii za polecanie Konta 360°- 24finanse


Home » Millennium » 1360 zł premii za polecanie Konta 360°
Mar
16

W drugiej edycji promocji „Polecam Bank Millennium”, dzięki zapraszaniu znajomych do założenia Konta 360° lub Konta 360° Student, można zdobyć nawet 1360 zł premii.

W ramach promocji „Polecam Bank Millennium” obecni klienci Banku Millennium, posiadający rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, mogą zachęcać swoich znajomych do otwarcia konta w Banku Millennium i zdobywać premię. Premia zostanie przyznana, jeśli osoba zachęcana skorzysta z zaproszenia czyli otworzy rachunek online korzystając z kodu promocyjnego i spełni warunki promocji tj. do 31 maja 2016 r. dokona płatności kartą do konta lub BLIKIEM na kwotę nie mniejszą niż 360 zł.

Za pierwszą skuteczną rekomendację i pozyskanie nowego klienta osobie polecającej przyznawana jest nagroda w wysokości 60 zł, za każdą kolejną – 100 zł. Pozyskany klient otrzymuje premię powitalną w wysokości 60 zł. Premiowanych jest 14 skutecznych poleceń, maksymalna wysokość premii dla osoby polecającej wynosi aż 1360 zł.

Aby wziąć udział w promocji, należy zalogować się do systemu transakcyjnego Millenet, dołączyć do promocji i do dnia 30 kwietnia 2016 r. wysłać znajomym np. SMS-em lub mailem link z kodem promocyjnym. Osoby, które otrzymają link w zaproszeniu, mogą za jego pośrednictwem otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student.

Każdy uczestnik promocji może sprawdzić wysokość przyznanej mu premii w dowolnym momencie trwania promocji logując się do Millenetu. Wypłata łącznej premii nastąpi do 10 czerwca 2016 r.

Promocja „Polecam Bank Millennium” trwa do 31 maja 2016 r. Szczegóły dostępne są w regulaminie promocji w oddziałach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies