Wyniki FACTORY po III kw. – wzrost sprzedaży i odwiedzalności - 24finanse


Home » Wyniki spółek » Wyniki FACTORY po III kw. – wzrost sprzedaży i odwiedzalności
Lis
18

Systematycznie rośnie popularność i rentowność marki FACTORY. Wartość sprzedaży w III kwartale 2014 roku w centrach FACTORY wzrosła w porównaniu do analogicznego kwartału zeszłego roku o 13%. Wyższa była także w III kwartale odwiedzalność. W 2014 roku – do końca września – zakupy w centrach FACTORY zrobiło 9 mln 450 tysięcy klientów.

Największy wzrost sprzedaży w okresie od lipca do września 2014 zanotowały centra FACTORY Annopol w Warszawie (34%) i FACTORY Kraków (21%). W tym samym czasie odwiedzalność wszystkich centrów FACTORY w Polsce wzrosła o 5%.

Wartość sprzedaży i odwiedzalności w 2014 roku, tak jak w poprzednim, oceniamy wysoko. Po otwarciu w I kwartale 2013 roku drugiego warszawskiego centrum Factory Annopol mamy największą sieć centrów outletowych w Polsce. Spodziewamy się dobrego wyniku za cały 2014 rok – mówi Magdalena Chachulska Asset Management Director w Neinver Asset Management.

W 2014 roku do końca września zakupy w centrach FACTORY zrobiło 9 mln 450 tysięcy klientów. W całym 2013 roku zakupy w FACTORY wybrało prawie 12 mln klientów. Wzrost odwiedzalności w 2013 roku wyniósł 22 % więcej niż w roku poprzednim. FACTORY, zarządzane przez Grupę NEINVER, to sieć centrów wyprzedażowych, gromadzących sklepy popularnych marek polskich i światowych w cenach zawsze obniżonych od 30% do 70%.

Po 14 latach obecności firmy NEINVER w Polsce FACTORY oferują klientom 84,500 m. kw. powierzchni handlowej. W drugiej połowie 2015 roku zakończy się rozbudowa centrum FACTORY Ursus, która powiększy tę wartość o kolejne 6 200 m. kw.

Marka FACTORY

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies