Unidevelopment Sp. z o.o. członkiem PLGBC- 24finanse


Home » Nieruchomości » Unidevelopment Sp. z o.o. członkiem PLGBC
Mar
08

Unidevelopment Sp. z o.o. została członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council). Przystąpienie do tego grona jest zgodne ze strategią firmy, która rozwija się z uwzględnieniem zasad budownictwa zrównoważonego.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego jest organizacją pozarządową, promującą w całej Polsce projektowanie, realizację oraz użytkowanie inwestycji zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dołączając do stowarzyszenia Unidevelopment Sp. z o.o. podkreśliła swój udział w działaniach na rzecz poprawy standardów w polskiej branży nieruchomości, które przekładają się na jakość życia w naszym kraju. Firma postrzega koncepcję zrównoważonego budownictwa jako podstawę działania w wielu obszarach – od ekologii, po dbałość o satysfakcję klientów. Podejście to jest spójne z misją Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego, które promuje i wdraża zasady potrójnej odpowiedzialności w polskim sektorze budownictwa: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej.

„Nasza firma chce aktywnie uczestniczyć w podwyższaniu standardów ekologicznych w branży budowlanej, dlatego bardzo cieszy nas przyjecie do grona PLGBC.” – stwierdza Zbigniew Gościcki, Prezes zarządu Unidevelopment Sp. z o.o. – „Postrzegamy ekologię jako coraz ważniejszy element funkcjonowania naszej firmy. Podejście do kwestii ochrony środowiska jest jednym z wielu elementów, które decydują, o tym czy spółka może być uznawana za odpowiedzialną i zyskać zaufanie otoczenia. Aby spełnić oczekiwania rynku realizujemy inwestycje przyjazne nie tylko środowisku, ale i użytkownikom. Taka postawa jest naszym zdaniem kluczem do sukcesu w sektorze nieruchomości.”

Przed przyjęciem Unidevelopment Sp. z o.o. do Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego jego przedstawiciele sprawdzili czy firma spełnia wymagane standardy. W przypadku działalności developerskiej troska o ekologię może mieć wielowymiarowy charakter i skutkuje zarówno korzyściami dla środowiska naturalnego, użytkowników inwestycji oraz całego otoczenia. Podstawą działalności deweloperskiej zgodnej z zasadami budownictwa zrównoważonego jest zapewnienie wysokiej jakości budynków. Ten aspekt wpływa zarówno na efektywność energetyczną obiektu, częstość napraw, jak i komfort użytkowania. Dzięki realizacji inwestycji we właściwy sposób i w oparciu o odpowiednie materiały możliwe jest ograniczenie kosztów utrzymania budynków, zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, czy ilości produkowanych odpadów budowlanych.

Unidevelopment Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, której oferta obejmuje domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, jak i nieruchomości komercyjne. Spółka należy w 100% do UNIBEP S.A. – dynamicznie rozwijającej się i stabilnej finansowo spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Unidevelopment Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Made in PR

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies