Itella Information poszerza swoje rynki - 24finanse


Home » Wieści z firm » Itella Information poszerza swoje rynki
Lip
19

.Itella Information rozszerzyła swoją działalność w zakresie usług skanowania na Stany Zjednoczone, Kanadę oraz osiem nowych krajach europejskich. Itella Information, będąca częścią Itella Group, specjalizuje się w zarządzaniu fakturami zakupowymi i sprzedażowymi oraz w administracji finansowej.
Itella Information działa w 15 krajach europejskich: Austrii, Łotwa, Litwa, Norwegia, Polska, Rumunia, Szwecja, Niemcy, Finlandia, Słowacja, Dania, Czechy, Węgry, Rosja i Estonia. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy do sieci partnerów świadczących usługi skanowania dołączyły również Wielka Brytania, Włochy, Francja, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Hiszpanię, Kanadę oraz Stany Zjednoczone. Ostatnim nowym partnerem Itelli stała się włoska firma Indicom specjalizująca się w administracji finansowej.
W ten sposób każda międzynarodowa organizacja może skorzystać z outsourcingu całości procesów związanych z fakturami zakupowymi w wielu krajach w firmie Itella. Elektroniczne skanowanie faktur papierowych jest krokiem pośrednim na drodze do całkowicie elektronicznej obsługi faktur.

„Firmy chętnie przeprowadzają automatyzację procesów fakturowania. Średni koszt przetwarzania jednej faktury papierowej to dziesięć euro, a proces ten zajmuje piętnaście minut. Proces elektronicznej obsługi faktury trwa od jednej do trzech minut. Skanowanie faktur zakupowych jest obecnie konieczne, kiedy zasadnicza część faktur ma formę papierową. Celem firmy Itella Information jest przyspieszenie transferu faktur przychodzących i wychodzących od naszych klientów dzięki przejściu od formy papierowej do elektronicznej, jak również automatyzacja procesów fakturowania, co pozwala usprawnić administrację finansową w firmach klientów,” mówi Heikki Länsisyrjä, Dyrektor Zarządzający Itella Information.

Firma Itella Information świadczy usługi związane z zarządzaniem przepływem informacji finansowych oraz elektronicznym fakturowaniem, jak również wykonuje pełny outsourcing usług administracji finansowej. Poprzez sieć partnerów, skanowanie faktur zakupowych może odbywać się również w krajach gdzie Itella nie posiada swoich własnych oddziałów.

Sieć partnerów umożliwia bardzo szybką obsługę materiałów oraz krótki czas realizacji. Jeden, najwyżej dwa dni, zajmuje transfer faktur do własnego systemu zarządzania finansowego klienta, bez względu na to gdzie odbywa się skanowanie faktur. W zależności od zlecenia, Itella może skanować faktury zakupowe w jednym kraju, a w innym kraju przeprowadzać weryfikację, transfer i przekazanie materiału fakturowego w ramach procesów oraz zarządzania finansowego klienta. Dla klienta oznacza to znaczącą oszczędność.

Related posts:

, ,

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies