Firma Omnires wprowadziła się do Tulipan Park Warszawa- 24finanse


Home » Nieruchomości » Firma Omnires wprowadziła się do Tulipan Park Warszawa
Cze
10

Do grona najemców SEGRO dołączyła firma Omnires. Spółka zajmuje 5 214 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej i magazynowej zlokalizowanej w parku logistycznym Tulipan Park Warszawa.

 Tulipan Park Warszawa wyróżnia doskonała widoczność z drogi krajowej nr 8 

Firma Omnires specjalizuje się w dystrybucji najwyższej klasy artykułów wyposażenia łazienek i kuchni. Bogata oferta firmy obejmuje między innymi armaturę łazienkową i kuchenną, kabiny natryskowe, ceramikę sanitarną, różnego rodzaju akcesoria, a także meble kuchenne i łazienkowe. Spółka działa na polskim rynku artykułów instalacyjno-sanitarnych od 20 lat.

Janusz Langner, Członek Zarządu Omnires Sp. z o.o. komentując transakcję powiedział: Zależy nam, aby nasi klienci mieli jak najkrótszy czas oczekiwania na realizację zamówienia. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na przeniesienie siedziby firmy do większego i bardziej nowoczesnego parku logistycznego. Dzięki temu możemy magazynować większą ilość nietypowego asortymentu, a tym samym zapewnić naszym klientom możliwie najkrótszy czas realizacji zamówień.

Monika Starowieyska, Leasing Manager SEGRO Poland, dodała: Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą Omnires, która posiada ugruntowaną pozycją rynkową. Strategia firmy SEGRO opiera
się na oferowaniu naszym klientom wsparcia i najwyższej jakości usług na każdym etapie współpracy. Jestem przekonana, że Tulipan Park Warszawa spełni oczekiwania firmy Omnires i okażesię doskonałym miejscem do dalszego rozwoju działalności spółki.

Tulipan Park Warszawa to nowoczesne centrum logistyczne położone na terenie 30 hektarów zlokalizowanych w strategicznym miejscu w podwarszawskim Nadarzynie. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 (Białystok – Warszawa – Katowice/Wrocław)oraz 4 kilometry od Drogi Krajowej nr 7 (Warszawa – Kraków). Park oferuje łącznie 130 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 3 000 m2 i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy. Dodatkowo już wkrótce w Nadarzynie powstanie całkowicie nowy produkt na polskim rynku powierzchni magazynowych, tzw. small boxy, oferujące wysokiej jakości powierzchnie magazynowe rozpoczynające się już od 500 m2.
W ramach tego projektu zrealizowane zostaną 4 budynki o wielkości od 5 000 do 7 000 m2. Funkcjonalny układ komunikacyjny Tulipan Park Warszawa obejmuje szerokie drogi wewnętrzne oraz place manewrowe.

Partner of Promotion

O SEGRO:
SEGRO jest wiodącym deweloperem nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie. Spółka prowadząca swoją działalność poprzez sieć biur w 10 krajach posiada status firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”) i jest notowana na giełdzie w Londynie i na paryskim Euronext. SEGRO dysponuje portfelem o wartości blisko 5,3 mld funtów, w skład którego wchodzi nowoczesna powierzchnia magazynowa i produkcyjna zlokalizowana w pobliżu głównych centrów biznesowych i ośrodków komunikacyjnych takich jak porty, lotniska czy węzły autostradowe. Grupa SEGRO świadczy swoje usługi 1 900 klientom z różnych sektorów przemysłu działającym na całym świecie. Zgodnie ze stanem na 31 grudnia 2009 roku firma posiada
5,9 mln m2 powierzchni biznesowej i roczny przychód z czynszu o wartości 345 mln funtów.

Firma SEGRO rozpoczęła swoja działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Deweloper prowadzi inwestycje pod nazwa TULIPAN PARK w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gliwice, Łódź, Ostrawa, Poznań. Praga, Stryków i Warszawa

Related posts:

,

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies