BillBird S.A. podpisał umowę z Żagiel S.A.- 24finanse


Home » Kredyty, pożyczki » BillBird S.A. podpisał umowę z Żagiel S.A.
Sie
17

plnDzięki porozumieniu podpisanemu przez BillBird S.A. oraz Żagiel S.A. klienci korzystający z kredytów ratalnych i gotówkowych, udzielanych za pośrednictwem Żagiel S.A., będą mogli od 17 sierpnia 2009 roku regulować raty w ponad 7500 placówek handlowych.

Klienci Żagiel S.A. nie będą musieli tracić czasu na oczekiwanie w kolejkach przy okienkach pocztowych – wystarczy spacer do pobliskiego sklepu. Usługa VIA™ – Moje Rachunki dostępna jest w tysiącach placówek handlowych w całej Polsce: w sieciach Carrefour, Carrefour Express, Real, Stokrotka, Kaufland, E. Leclerc; w wybranych sklepach sieci: Społem, Avans, Lewiatan, Intermarche, Rabat Pomorze, Spar, Groszek; sklepach osiedlowych oraz stacjach paliw PKN Orlen i Bliska. Prowizja za uregulowanie raty kredytu Żagiel wynosi 1,99 zł, a wysokość zobowiązania nie ma wpływu na jej wysokość.

VIA™ – Moje Rachunki to największa w kraju sieć przyjmująca gotówkowe wpłaty zobowiązań wobec masowych wystawców rachunków. Jest sprawdzona i bezpieczna – od niemal dekady ułatwia Polakom regulowanie należności za szereg usług oraz opłacanie rat ubezpieczeń i kredytów. W sieci VIA™ – Moje Rachunki miesięcznie realizowanych jest ponad milion transakcji. To zasługa niskich, konkurencyjnych prowizji, dostępności oraz wygody, jakie usługa zapewnia konsumentom.

Znaczenie umowy z Żagiel S.A. podkreśla Tomasz Palussek, Dyrektor Działu Sprzedaży Korporacyjnej w BillBird S.A. – Dynamiczny rozwój naszej sieci wskazuje, że rozwiązanie oferowane przez BillBird jest doceniane zarówno przez konsumentów i właścicieli sklepów, jak i wystawców rachunków. Terminal VIA™ przynosi sklepom dodatkowy zysk, wzbogaca ofertę i przyczynia się do większej lojalności klientów. Dla wystawców nasza sieć oznacza efektywny sposób przyjmowania płatności za dostarczane usługi. VIA™ – Moje Rachunki doskonale wpisują się więc w potrzeby rynku i dlatego cieszę się z rozpoczęcia współpracy z jedną z czołowych firm branży Consumer Finance w Polsce, jaką jest Żagiel S.A. Jestem pewien, że klienci Żagla szybko docenią wygodę, którą zapewnia sieć VIA™ – Moje Rachunki.

Więcej informacji o BillBird S.A. – twórcy i operatorze największej w Polsce sieci terminalowej VIA™ umożliwiającej płacenie rachunków, doładowanie telefonów, zakup energii i odebranie przekazów pieniężnych z zagranicy w kasach sklepów i na stacjach benzynowych: www.billbird.pl

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies