DM BOŚ zaoferuje akcje iFun4all- 24finanse


Home » Wieści z firm » DM BOŚ zaoferuje akcje iFun4all
Mar
11

Dom Maklerski BOŚ będzie oferującym akcje iFun4all w prywatnej emisji. Krakowski producent gier będzie chciał pozyskać środki na rozwój jeszcze w pierwszym półroczu 2016 r. Obcenie trwa proces przekształcenia w spółkę akcyjną.

– Zgodnie z wymogami programu 3.1.5 POIR – 4 stock przeprowadziliśmy konkurs ofert. Osta-tecznie wybraliśmy DM BOŚ, który przedstawił najbardziej konkurencyjną ofertę. Wcześniej BOŚ z powodzeniem uplasował emisję naszego głównego udziałowca spółki Bloober Team -mówi Michał Mielcarek, prezes iFun4all. W połowie kwietnia spółka zorganizuje spotkania z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi, w trakcie których przedstawiona zostanie nowa strategia działania iFun4all oraz plany wydawnicze na najbliższe 12 miesięcy.
Dotychczas iFun4all kojarzony jest przede wszystkim z bardzo ciepło przyjętego przez media i graczy “Red game without a great name”. Jednak już 4 kwietnia odbędzie się świa-towa premiera kontynuacji “Red game without a great name” – “Green Game: Time-Swapper”. Gra będzie dostępna na platformie Steam (PC, MAC OS, Linux), na konsoli Playstation Vita, a także na iOS i Apple TV. – Green Game opiera się o mechanizmy, które sprawdziły się w naszej poprzedniej produkcji, ale będzie bardziej nastawiony na myślenie niż szybkość działania gracza. Jej znakiem rozpoznawczym oprócz dominujących barw zielono-czarnych będzie manipulacja czasem. – mówi Michał Mielcarek.

O spółce:
Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2008 r. Specjalizuje się w tworzeniu gier z gatunku thriller/horror skierowanych do odbiorcy dorosłego. Jest autoryzowanym developerem na wszystkie liczące się platformy takie jak Playstation 4, Xbox One, WiiU, iOS, Andro-id czy Oculus Rift. Jako jedyny niezależny deweloper, stworzył tytuły na premierę dwóch kolejnych konsol Sony: PlayStation Vita i PlayStation 4. W krakowskim studio Bloober Team zatrudnia i współ-pracuje z grupą ponad 50 najlepszych specjalistów w branży w Polsce.Obecnie Bloober Team pracu-je nad własnymi, dużymi markami takimi jak Layers of Fear, Scopophobia i Medium, które prezen-tują nie tylko unikalne scenariusze i scenerie, ale przede wszystkim wyjątkowe rozwiązania w sa-mej rozgrywce.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies