Admiral Markets laureatem II edycji konkursu FxCuffs- 24finanse


Home » Uncategorized » Admiral Markets laureatem II edycji konkursu FxCuffs
Mar
16

Admiral Markets drugi rok z rzędu zwyciężył w konkursie FxCuffs, skierowanym do uczestników rynku walutowego. Licencjonowana globalna firma inwestycyjna obroniła tym samym tytuł najlepszego Zagranicznego Brokera Forex Roku.

Admiral Markets został doceniony m.in. za wysoką jakość obsługi klienta, elastyczność i konkurencyjność oferty oraz aktywność w zakresie edukacji inwestorów.

Admiral Markets jako jedyny broker zdobył statuetkę drugi raz pod rząd. Myślę, że nagroda ta jest o tyle cenna, że otrzymanie jej oznacza bycie docenionym zarówno przez klientów, jak i przez branżę – wyjaśnia Marcin Wenus, Redaktor Naczelny Comparic.pl, partnera FxCuffs.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze wysiłki w ciągłym doskonaleniu naszych usług zostały docenione, tym bardziej, że jesteśmy jedyną spółką nagrodzoną w tej samej kategorii w obu edycjach konkursu. Prowadzimy szereg aktywności
w obszarze oferowanego warsztatu inwestycyjnego, metod zarządzania ryzykiem
i psychologii inwestowania. Oferujemy szkolenia i seminaria dla inwestorów oraz zapewniamy najnowsze technologie umożliwiające najlepsze i najbardziej przejrzyste warunki handlu. Naszym priorytetem jest umożliwienie podejmowania przemyślanych i rozsądnych decyzji inwestycyjnych – mówi Andrzej Tomczyk, Dyrektor Zarządzający polskim oddziałem Admiral Markets AS.

Statuetki FxCuffs to pierwsze w Polsce niezależne nagrody rynku walutowego, które mają za zadanie wyróżnić przedstawicieli branży dbających o jak najwyższą jakość usług. Wybór zwycięzców odbywa się w trzech etapach. Pierwszy i drugi etap należą do internautów, którzy mogą zgłaszać kandydatury, a następnie głosować na swoich faworytów. Następnie bezwzględną ilością głosów, zostaje wyłoniona grupa
5 nominowanych w każdej kategorii. W trzecim etapie kapituła konkursu wyłania ostatecznych zwycięzców.

Tegoroczny konkurs był wyjątkowy. Rywalizacja o nominację trwała niemal do samego końca, a w kilku kategoriach decydowało o tym zaledwie kilka głosów, których w samym konkursie oddano niemal dwa razy więcej niż w ubiegłym roku – Janusz Ekert, Prezes Fundacji FxCuffs.

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – targi, konferencję, konkurs oraz event B2B. Wydarzenie gromadzi czołowych ekspertów z sektora finansów, przedstawicieli najważniejszych instytucji w branży, jak i klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies