Kredyt „Nowa szansa” od Compass Money- 24finanse


Home » Bankowość » Kredyt „Nowa szansa” od Compass Money
Mar
05

Dla wielu osób kredyt jest szansą na spełnienie marzeń dotyczących nie tylko budowy domu. Zdarza się jednak, że z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie na bieżąco spłacać zaciągniętych zobowiązań. Największy problem pojawia się, gdy naszym zadłużeniem zainteresuje się komornik. Dla osób, które czują komorniczy oddech na swoich plecach, Compass Money stworzyło idealne rozwiązanie – kredyt „Nowa Szansa”.

Bierzemy pożyczki nie tylko na dom czy samochód, ale również na rodzinne wakacje i remonty, a różnego rodzaju urządzenia elektroniczne czy AGD spłacamy w systemie ratalnym. Zdarza się jednak, że taka ilość zobowiązań zaczyna nas przytłaczać, przestajemy kontrolować wydatki i wpadamy w finansowe kłopoty. Co zrobić, jeżeli nie jesteśmy w stanie spłacić swoich kredytów w takim stopniu, że zainteresował się nami komornik?

Mimo powszechnej opinii głoszącej, że kredytu nie powinno się spłacać innym kredytem, „Nowa Szansa” od Compass Money to rozwiązanie, które pozwoli pozbyć się długu zanim urośnie do niewyobrażalnie wysokiej kwoty. Braki w spłacaniu powodują, że do kredytu doliczane są kary. W najgorszym wypadku bank wypowiada nam umowę, a nasza niewypłacalność bardzo ogranicza naszą swobodę. Jeżeli doszło więc do sytuacji, w której mamy windykowany kredyt, należy szybko reagować. Większość banków, przyznając kredyt, weryfikuje naszą zdolność w BIK, co często przekreśla szansę na otrzymanie pieniężnego wsparcia. Z pomocą przychodzi Compass Money, który przygotował specjalny kredyt „Nowa Szansa”, umożliwiający wyjście nawet z największego zadłużenia.

Firma proponuje elastyczne podejście do BIK – zła historia nie przekreśla szans na uzyskanie kredytu –
oraz indywidualną strategię finansową dla swoich klientów. „Nowa Szansa” to kredyt konsolidacyjny, sumujący wszystkie raty w jedną. Jego wygoda polega na tym, że to od klienta zależy wysokość raty oraz termin jej spłacania. Dzięki temu można wyjść cało z każdej trudnej sytuacji i odzyskać właściwy kurs finansowy. Compass Money to doświadczona firma doradztwa finansowego, która dysponuje własnym, polskim kapitałem, a także współpracuje z największymi bankami w Polsce. Taka formuła pozwala klientom na korzystanie z najlepszych dla nich rozwiązań. Indywidualne podejście doradców Compass Money i relacje budowane na wzajemnym zaufaniu przekładają się na pożądane efekty współpracy.

Co zatem zrobić, gdy nie możemy poradzić sobie ze spłatą kredytów?„Kiedy zaczynamy wpadać
w pętlę finansową, mamy kłopot ze spłatą zadłużenia albo naszymi długami interesuje się komornik, nie możemy chować głowy w piasek – należy szybko reagować. Tylko konkretne działania pozwolą nam wyjść na prostą. Kredyt „Nowa Szansa” jest rozwiązaniem, dzięki któremu każdy ma szansę spłacić swoje należności, dopasowując raty do indywidualnych możliwości.” – radzi Kamil Muskus
z firmy Compass Money.

Każdy z nas potrzebuje wsparcia i otrzymania nowej szansy, by móc wrócić na właściwe tory. „Nowa Szansa” od Compass Money to pomocna ręka, która wyciągnie nas z kłopotów finansowych, niezależnie od naszej historii w BIK.

Compass Money sp. z o.o. to oparta na wyłącznie polskim kapitale firma zrzeszająca wykwalifikowanych doradców finansowych, która rozpoczynała swoją działalność w 2009 roku jako SNS Centrum. W efekcie szybkiego rozwoju i kolejnych przekształceń, od 2013 roku funkcjonuje jako Compass Money.

Działalność firmy skupia się na ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych – małych i średnich przedsiębiorstw, obejmującej najatrakcyjniejsze na rynku produkty i finansowe, takie jak kredyty, pożyczki oraz leasing. Jak najmniejsza złożoność procesów oraz opieka osobistego doradcy pozwalają zapewnić klientom wygodną obsługę i profesjonalną, kompleksową pomoc w wyborze optymalnego kierunku finansów.

Od 20 sierpnia 2014 roku Compass Money sp. z o.o. współpracuje z Komisją Nadzoru Finansowego. Firma przystąpiła do wielu programów chroniących bezpieczeństwo finansów jej klientów, takich jak Rzetelna Firma, a w swoich działaniach opiera się na przepisach Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies