BNP Paribas Bank Polska wprowadza Model 7.0- 24finanse


Home » Bankowość » BNP Paribas Bank Polska wprowadza Model 7.0
Paź
29

BNP Paribas Bank Polska udostępnił klientom firmowym nowy pakiet usług bankowości bieżącej – Model 7.0. Jego główną zaletą jest brak opłat za najważniejsze usługi, z których korzystają mikroprzedsiębiorcy.
Segment mikroprzedsiębiorstw jest niezwykle zróżnicowany. Według badania przeprowadzonego
na zlecenie PwC, blisko połowa klientów mikro nie znajduje dla siebie optymalnych rozwiązań pakietowych oferowanych przez banki i nie jest zainteresowana przeładowanymi zestawami produktów. Model 7.0 wprowadzany przez BNP Paribas Bank Polska, to praktyczne podejście do bankowości, oferujące bezpłatnie usługi, z których najczęściej korzystają mikrofirmy.
Nowe rozwiązanie wpisuje się w trend bankowości elektronicznej, preferowanej przez przedsiębiorców. Wśród darmowych usług dla klientów znalazły się:
• prowadzenie rachunku bieżącego dla aktywnych klientów (pod warunkiem określonego średniomiesięcznego salda na rachunkach)
• przelewy krajowe przez Internet
• przelewy do ZUS i US przez system bankowości elektronicznej Biznes Pl@net
• wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale
• wypłaty z bankomatów BNP Paribas i sieci Euronet
• rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem
• rozszerzoną wersję bankowości elektronicznej Biznes Pl@net

“Model 7.0 to rozwiązanie, dzięki któremu przedsiębiorca może skoncentrować
się na prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, a nie śledzeniu taryfy opłat i prowizji banku. Jestem przekonany, że przyczyni się do poprawy rentowności biznesu naszych klientów” – komentuje Piotr Makowski, dyrektor ds. Zarządzania Segmentem Małych Firm w BNP Paribas Banku Polska.
Oferta dostępna jest w oddziałach BNP Paribas Banku Polska.

Badanie przygotowane na zlecenie PwC zostało przeprowadzone od 20 czerwca do 8 lipca 2013 roku przez wyspecjalizowane centrum badań marketingowych Indicator metodą bezpośrednich, zestandaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wyłącznie z właścicielem lub współwłaścicielem firm.

***
BNP Paribas Bank Polska SA należy do Grupy BNP Paribas (www.bnpparibas.com), wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas prowadzi działalność w blisko 80 krajach i zatrudnia 190 tys. pracowników, z czego 145 tys. w Europie. Trzy podstawowe segmenty działalności Grupy to Bankowość Detaliczna (ang. Retail Banking), usługi zarządzania aktywami i majątkiem (ang. Investment Solutions) oraz Bankowość Korporacyjna i Inwestycyjna (ang. Corporate and Investment Banking). W Europie, Grupa BNP Paribas działa na czterech rynkach macierzystych (Belgia, Francja, Włochy i Luksemburg), jest także liderem w zakresie kredytów konsumenckich (BNP Paribas Personal Finance). Obszar bankowości detalicznej rozwija się dynamicznie w krajach basenu Morza Śródziemnego, w Turcji, Europie Wschodniej oraz w zachodniej części USA. W obszarach Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej oraz Investment Solutions, Grupa BNP Paribas plasuje się również na czołowych miejscach w Europie, posiada silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, a także notuje szybki rozwój swoich spółek w regionie Azji i Pacyfiku.
BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies