BNP Paribas Bank podpisał umowę kredytową z EBOiR - 24finanse


Home » Bankowość » BNP Paribas Bank podpisał umowę kredytową z EBOiR
Cze
30

BNP Paribas Bank Polska podpisał umowę kredytową z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Nowa linia, w wysokości 50 mln euro, zostanie przeznaczona na wsparcie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie zwiększania efektywności energetycznej.

Na mocy porozumienia z EBOiR, klienci BNP Paribas Banku Polska uzyskają dostęp do finansowania projektów zakładających redukcję zużycia energii w przedsiębiorstwie, w tym: termomodernizację budynków, modernizację parku maszynowego oraz wdrożenie nowych technologii, efektywniejszych energetycznie. Przy realizacji przedsięwzięcia objętego umową, bank zapewni również pomoc merytoryczną – klienci będą mogli skorzystać z nieodpłatnych konsultacji inżynierów specjalizujących się w zakresie efektywnego wykorzystania energii.

„Podpisanie umowy kredytowej z EBOiR przyjęliśmy z ogromną satysfakcją. Cieszymy się, że będziemy mogli dalej wspierać polskich przedsiębiorców w ich dążeniach do optymalizacji kosztów prowadzenia działalności, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, o czym świadczy nagroda EBRD Sustainability Award 2014, przyznana Bankowi BNP Paribas za działalność na rzecz poprawy efektywności energetycznej oraz zastosowania energii ze źródeł odnawialnych w sektorze MŚP” – mówi Teresa Matoga, dyrektor ds. Programów UE i Programów Publicznych w BNP Paribas Banku Polska.

BNP Paribas Bank Polska SA

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies