JR Invest realizuje coraz wyższe przychody.- 24finanse


Home » Wyniki spółek » JR Invest realizuje coraz wyższe przychody.
Kwi
14

Spółka z branży wynajmu nieruchomości komercyjnych JR INVEST S.A.  z rynku NewConnect zanotowała kolejny w tym roku wzrost przychodów.

Pomimo pewnej sezonowości świadczonych usług przychody ze sprzedaży w miesiącu marcu 2014 osiągnęły o 20,59% wyższy poziom od przychodów netto zrealizowanych w analogicznym miesiącu roku 2013. Narastająco – Grupa Spółek, która głównie działa w oparciu o wynajem nieruchomości zlokalizowanych na Śląsku i w Małopolsce, osiągnęła  przychody ze sprzedaży ogółem za pierwszy kwartał  2014 r. na poziomie 1.073.778 zł.

W okresie I kwartału 2014 roku JR Invest podjął intensywne działania restrukturyzacyjne i zarządcze mające na celu zwiększenie przychodów w spółkach wchodzących w skład jego Grupy. Negocjowane były umowy z nowymi najemcami, którymi są sieci handlowe dotychczas nie reprezentowane na lokalnym rynku, których obecność w obiektach należących do Grupy w znaczący sposób wpłynie na ich atrakcyjność i wyróżnienie wśród konkurencji. Mając na uwadze gorszą niż przed rokiem ogólną sytuacje na rynku wynajmu  nieruchomości komercyjnych, wyniki realizowane przez Grupę JR Invest, która również  ponosi liczne koszty i nakłady inwestycyjne związane z podnoszeniem standardu wynajmowanych powierzchni są dobre.


ABISTEMA Kancelaria Doradcza Sp. z o.o.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies