DTZ Zarządcą Nieruchomości Roku- 24finanse


Home » Nieruchomości, Wieści z firm » DTZ Zarządcą Nieruchomości Roku
Gru
09

Podczas czwartej dorocznej Gali Eurobuild, która miała miejsce 5 grudnia br. w Warszawie, kapituła złożona z ponad dwustuosobowego jury wybrała firmę DTZ jako lidera w zarządzaniu nieruchomościami w Polsce. Firma DTZ otrzymała nagrodę, jako Zarządca Nieruchomości Roku.

W czwartym dorocznym przyjęciu Eurobuild Awards zorganizowanym w Warszawie, w hotelu Hilton przez Eurobuild CEE wzięło udział ponad 700 specjalistów z rynku nieruchomości z Europy Środkowo – Wschodniej.

Jest mi niezmiernie miło, że otrzymaliśmy tę nagrodę, która będzie motywacją dla zespołu jak i dla mnie do stworzenia nowych, ambitnych planów biznesowych. Jako, że niedawno dołączyłem do DTZ, to wyróżnienie jest świadectwem wysiłku całego zespołu w trudnym okresie i jestem przekonany, że od teraz usługi z obszaru zarządzania nieruchomościami będą tylko wzrastały na sile, powiedział Christopher Rasiewicz, Dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami, DTZ.

Jury Eurobuild Awards składa się z uznanych na rynku profesjonalistów, którzy posiadają szczegółową wiedzę na temat konkretnej branży czy kategorii, co tym bardziej podkreśla wagę otrzymanego wyróżnienia. Gratuluję zespołowi zarządzania nieruchomościami, który pracował bardzo ciężko na ten tytuł, dodał Alan Colquhoun, Dyrektor Zarządzający na Europę Środkowo – Wschodnią, DTZ.

Miesięcznik Eurobuild CEE jest jedną z najważniejszych publikacji na rynku Europy Centralnej i Wschodniej, która jest dedykowana rynkowi nieruchomości.

W Polsce, DTZ jest jedną z największych samodzielnych firm świadczących usługi w obszarze zarządzania nieruchomościami, którą reprezentuje zespół składający się z 180 specjalistów. Firma DTZ świadczy kompleksowe usługi w obszarze doradztwa, inwestycji oraz najmu powierzchni komercyjnych. Od 19 lat zespół zarządzania nieruchomościami oferuje wysoką jakość usług dla najemców i właścicieli budynków.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies