NSG Group buduje Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu- 24finanse


Home » Wieści z firm » NSG Group buduje Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu
Cze
25

NSG Group – światowy lider w produkcji szkła i właściciel marki Pilkington – otwiera w Polsce Centrum Usług Wspólnych dla krajów europejskich. Centrum zaoferuje 60 nowych miejsc pracy.

NSG Group, właściciel marki Pilkington producenta szkła i wyrobów szklanych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego uruchamia w Polsce Centrum Usług Wspólnych. Jednostka dedykowana będzie do obsługi zakładów grupy we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce. Centrum Usług Wspólnych zlokalizowane zostanie w Sandomierzu i będzie obsługiwać zakłady koncernu w obszarze IT, finansowo-księgowym oraz zakupów.

Projekt tworzenia centrum ruszył w czerwcu b.r. zaś jego uruchomienie przewidziane jest na październik 2012. Obecnie trwają prace nad stworzeniem wyspecjalizowanego zespołu pracowników.

„Wpływ na decyzję NSG Group dotyczącą uruchomienia Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu, miał działający tu z powodzeniem serwis IT obsługujący wszystkie zakłady grupy w pełnym wymiarze, przez 7 dni w tygodniu” – mówi Monika Kuczyńska, dyrektor ds. personalnych, w Polsce i Czechach. ‘Wysoka ocena jakości pracy istniejącego serwisu, a także czynniki ekonomiczne zadecydowały o uruchomieniu Centrum Usług Wspólnych właśnie w Sandomierzu”.

Przy wyborze lokalizacji nowego centrum, atutami były także: stabilna sytuacja finansowa Spółek w Polsce, konkurencyjne koszty pracy oraz dostępność kandydatów zainteresowanych pracą dla NSG Group w Sandomierzu. Nowa inwestycja NSG Group to kolejny krok w stronę zmniejszania bezrobocia w regionie świętokrzyskim. Uruchomienie nowego centrum oznacza 60 nowych miejsc pracy dla osób z Sandomierza i okolic.

Pilkington

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies