TESCO w bydgoskim Domu Mody Drukarnia. - 24finanse


Home » Wieści z firm » TESCO w bydgoskim Domu Mody Drukarnia.
Paź
26

Wielkie zmiany w bydgoskim Domu Mody Drukarnia. W trosce o lepszą obsługę klienta oraz urozmaicenie oferty handlowej Właściciel tego popularnego centrum wprowadza nowego, dużego najemcę – Tesco Polska. W tym roku jest to kolejna firma, po takich markach jak Pure, Parfois czy Sesst która na miejsce prowadzenia swojego biznesu wybrała właśnie Dom Mody Drukarnia w Bydgoszczy.

Tesco to znana i wypróbowana na rynku bydgoskim marka. Firma z ponad 100-letnią tradycją posiada 4.820 placówek w 14 krajach dając zatrudnienie 480 000 pracownikom. W Polsce działa obecnie ponad 400 placówek handlowych Tesco i jest to efekt 15-letniej obecności tej sieci rynku polskim. Wysoką jakość i troskę o otoczenie potwierdzają liczne nagrody przyznawane tej marce, jak choćby nadany w tym roku, w rankingu tygodnika Polityka, tytuł „Najbardziej przyjaznego sklepu”.
W Drukarni, nowy Supermarket Tesco znajdzie się na poziomie -1 i zajmie miejsce delikatesów Bomi, w sąsiedztwie punktów usługowych i nowo otwartego, jedynego w Bydgoszczy klubu fitness Pure. Będzie to trzecia w regionie, a pierwsza w ścisłym centrum Bydgoszczy, placówka tej brytyjskiej firmy.

Pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym supermarkecie Tesco w Drukarni w drugiej połowie grudnia bieżącego roku.

Właścicielem Domu Mody Drukarnia jest Opus 2 Investment Sp. z o.o. spółka celowa z siedzibą w Warszawie, utworzona dla realizacji projektu domu handlowego Drukarnia w Bydgoszczy (2007). 100% udziałów posiada firma IVG Development Poland Sp. z o.o. będąca częścią europejskiego koncernu IVG Immobilien AG (www.ivg.de), z siedzibą w Bonn. IVG jest obecna w największych aglomeracjach kontynentu i zajmuje tworzeniem oraz obsługą wielkopowierzchniowych obiektów użyteczności publicznej, a także zarządzaniem powstałymi w ten sposób aktywami.

Zarządcą Domu Mody Drukarnia jest Apsys Polska Sp. z o.o. międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 m2, zlokalizowanych w 11 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów. Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.pl

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies