5.10.15. bije rekordy- 24finanse


Home » Wieści z firm » 5.10.15. bije rekordy
Sie
10

5.10.15. bije rekordy

5.10.15., oferująca ubrania dla dzieci, w ciągu jednego miesiąca planuje otworzyć, aż 9 sklepów.
Sierpień to niezwykle „gorący” miesiąc dla firmy Komex S.A. (właściciela marki 5.10.15.). Komex już w tym roku zapowiadał szybki rozwój sieci sprzedaży, ale plany rozwoju firmy na obecny miesiąc to ewenement w skali kraju.

Przed nami miesiąc największej aktywności i największej liczby otwarć. Mimo wakacji i pory urlopowej w samym sierpniu planujemy otworzyć 9 sklepów w tym 7 sklepów franczyzowych i 2 sklepy własne. W sierpniu sklepy 5.10.15. powstaną w takich miastach jak Sieradz, Środa Wielkopolska, Kościerzyna, Kielce, Nakło nad Notecią, Kędzierzyn Koźle, Otwock, Gdańsk czy Międzyrzec Podlaski – mówi Paweł Okpisz, manager ds. franczyzy w Komex.
Komex buduje swoją sieć sprzedaży na terenie całego kraju. Nowe sklepy własne powstają w dużych miastach jak Gdańsk, Warszawa czy Łódź, natomiast w mniejszych miejscowościach, których liczba mieszkańców nie przekracza 50 000 mieszkańców firma otwiera ze swoimi Partnerami sklepy franczyzowe. Ambitne planu rozwoju sieci sklepów 5.10.15. nie kończą się z okresem wakacyjnym, Komex planuje zamknąć rok 2011 z łączną liczba ponad 180 punktów sprzedaży.
——-
5.10.15. jest jedną z największych marek projektujących i sprzedających ubranka, obuwie i akcesoria dla dzieci w Polsce. Produkty sprzedawane w sieci sklepów 5.10.15. projektowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 12 roku życia. Ubranka dla niemowlaków, przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych można kupić w ponad 160 sklepach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym. Więcej informacji: www.51015kids.eu.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies