Nowi najemcy Galerii Korona Kielce- 24finanse


Home » Nieruchomości » Nowi najemcy Galerii Korona Kielce
Sty
12

Najnowsze trendy świata mody
Do licznej grupy najemców galerii Korona Kielce dołączają kolejni. Oferta centrum powiększyła się tym razem o trzy znane marki – Ette Lou, Bagatt i Gatta. Są to sklepy obok których żadna kobieta nie powinna przejść obojętnie, a i panowie również będą mieli okazję, by polubić zakupy…

Dla każdego coś miłego
Galeria Korona Kielce stanie się w przyszłości swoistym centrum mody. Liczne sklepy z ubraniami przyciągną klientów w różnym wieku. Jednym z miejsc, w którym każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie będzie z pewnością salon Gatta. Marka ta na początku tego roku  podpisała z firmą Libra Project, odpowiedzialną za komercjalizację galerii Korona Kielce, umowę najmu. – Nasza bogata oferta skierowana jest do osób w różnym wieku. Wśród asortymentu jakim dysponujemy znajdują się ubrania dla dorosłych kobiet i mężczyzn, jak i dla tych nieco młodszych klientów. – mówi dyrektor sprzedaży detalicznej Gatta, Bogdan Nowicki. Doskonałą okazją do udanych zakupów będą dni tuż po otwarciu salonu.– Zawsze w przypadku otwarcia nowego salonu klienci mogą liczyć na różne rabaty. Zazwyczaj wynoszą one od 30 do 50%. Tak też będzie w przypadku salonu w Galerii Korona Kielce – dodaje Bogdan Nowicki.

Styl, oryginalność i elegancja
Kolejnym nowym najemcą jest firma obuwnicza Bagatt, która jeszcz w grudniu 2010 roku podpisała umowę najmu. Pod koniec roku do najemców galerii dołączyła również firma Ette Lou zajmująca się produkcją odzieży przeznaczonej dla kobiet, które w każdym etapie swojego życia pragną wyglądać modnie  i z klasą. Materiały wykorzystywane do produkcji ubrań Ette Lou pochodzą z krajów uchodzących za najmodniejsze – Francji i Włoch. Tak więc, najmodniejszy asortyment sklepów: Bagatt, Ette Lou i Gatta dostępny będzie na wyciągniecie ręki w galerii Korona Kielce. – Kładziemy bardzo mocny nacisk na to, aby w naszej galerii handlowej znalazły się marki bardzo ekskluzywne ale również i te będące w zasięgu ręki każdego mieszkańca Kielc. W związku z tym najemcy prezentują różne półki cenowe – wyjaśnia Michał Tur, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Galeria Korona Kielce w statystyce:
Prawomocne pozwolenie na budowę – 14 lipca 2010
Wmurowanie kamienia węgielnego – 23 września 2010
Planowane otwarcie obiektu – pierwszy kwartał 2012 roku.
Kubatura – na trzech poziomach powstanie 170 lokali handlowo-usługowych z bogatą ofertą gastronomiczną, jak również cześć rozrywkowo-rekreacyjna. Zajmą one łącznie 38,3 tys. m2. Kolejne 3 kondygnacje, łącznie z dachem, przeznaczone zostaną na parking gotowy przyjąć 1200 samochodów.
Łączna powierzchnia całkowita – 93 tys. m2.
Wartość inwestycji – 100 mln euro.
Dodatkowo firma finansuje również infrastrukturę drogową wokół obiektu.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies