Komfort-Klima S.A. podpisała umowę na 500 tys. zł- 24finanse


Home » Wieści z firm » Komfort-Klima S.A. podpisała umowę na 500 tys. zł
Sty
28

 Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie od firmy INTERM sp. z o. o. o wartości 500 tys. zł netto. Przedmiotem umowy jest wykonanie instalacji wentylacji oraz klimatyzacji w laboratorium Neolek, które powstaje w ramach inwestycji „Utworzenie Zintegrowanego Laboratorium Neolek – Doświadczalnej Onkologii i Innowacyjnych Technologii. Realizacja projektu ma zakończyć się w drugiej połowie marca br.

 – „Rozmowy dot. realizacji instalacji wentylacji i klimatyzacji w Laboratorium Neolek trwały od kilku miesięcy. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się zdobyć ten kontrakt. Szczególnie, że jest to niezwykle ciekawy projekt, który pomoże w rozbudowaniu naszego portfolio oraz poszerzy doświadczenie spółki. Warto dodać, iż nie będą to jedyne prace wykonane przez nas w tym obiekcie. Bowiem wiemy, że będzie on wymagał dodatkowych projektów z naszej strony. Do wykonania będą także prace przystosowawcze innych laboratoriów w tym budynku. Jednocześnie, staramy się pozyskać kolejne zlecenia. Złożyliśmy ofertę w kilku przetargach na budowę i modernizację prestiżowych obiektów, łączna wartość tych projektów to kilka milionów złotych.  Ponadto, jeśli pogoda pozwoli, w II kwartale rozpoczniemy realizację projektów zaplanowanych na ubiegły rok, których termin wykonania został przesunięty z powodów niezależnych od inwestorów.” – mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort-Klima S.A.

Niedawno Komfort-Klima S.A. wygrała przetarg na realizację instalacji wentylacyjnej hipermarketu sieci Tesco w Zwoleniu. Prace rozpoczną się od połowy lutego br.

WYNIKI FINANSOWE
Według szacunkowych wyliczeń, Komfort-Klima S.A. na koniec października br. osiągnęła ponad 2,45 mln zł przychodów. W porównaniu do wartości przychodów na koniec III kwartału br. stanowi to wzrost o 26,5 procent. Sam październik przyniósł Spółce ponad 514 tys. zł przychodów oraz 130 tys. zł zysku netto. Obecnie Spółka jest w trakcie realizacji projektów o łącznej wartości ponad …. złotych.

Komfort- Klima S.A.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies