Nowe centrum pokazowe Polycom w Londynie już otwarte!- 24finanse


Home » Wieści z firm, Wsparcie techniczne » Nowe centrum pokazowe Polycom w Londynie już otwarte!
Wrz
17

Pierwszy w Europie Polycom Executive Briefing Centre prezentuje wszystkie najnowsze rozwiązania  Unified Communications & Collaboration.Polycom otworzyła pierwszy w Europie Executive Briefing Center (EBC), który mieści się w prestiżowym biurowcu Dashwood House w londyńskiej dzielnicy City. Polycom udostępniła do demonstracji na żywo pełen zakres swoich rozwiązań Unified Communications and Collaboration (UC & C).

Odwiedzający Centrum mogli sami wypróbować łatwość i dostępność aplikacji UC & C, a także ich wpływ na transformację środowiska pracy. Uczestnicząc w interaktywnych prezentacjach rozwiązań UC & C firmy Polycom bazujących na otwartych standardach osobiście można było przekonać się jak współdziałanie systemów różnych producentów zwiększa interoperacyjność w codziennym działaniu.

Oprócz dużej grupy klientów i partnerów Polycom, na uroczystości otwarcia EBC w Londynie obecny był prezes i dyrektor generalny Andy Miller, który powiedział: „Nowe centrum pokazowe Polycom ma na celu pokazać klientom pełnego zakresu aplikacji Polycom i pomóc im zrozumieć lepiej jak łatwo można przekształcić swoje środowisko pracy korzystając z rozwiązań Polycom jako zaufanego partnera. Firma Polycom dokonała ogromnych inwestycji na całym świecie, w tym także w Europie. Nasz najnowszy obiekt, centrum pokazowe EBC w Londynie uzupełnia pozostałe sale demonstracyjne zlokalizowane w centrum Madrytu i Mediolanu. Jest to kolejny dowód naszego zaangażowania na rynku europejskim. Klienci i partnerzy, z którymi rozmawiałem są naprawdę zadowoleni z naszych systemów ułatwiających im podnoszenie wydajności pracy.”

W centrum pokazowym EBC jest wystawiona pełna oferta rozwiązań audio, video i telepresence Polycom opartych na standardach, jakości (HD), które umożliwiają przedsiębiorstwom skuteczną współpracę twarzą w twarz bez względu na czas i odległość. Polycom oferuje najszerszy zestaw rozwiązań audio i wideo HD przekształcających komunikację między przedsiębiorstwami na całym świecie i zaspokajających potrzeby nawet najbardziej wymagajacych. .

EBC prezentuje pełną integrację rozwiązań w ramach platformy Otwartej Sieci Współpracy Polycom Open Collaboration zrzeszającej takie firmy jak Microsoft, HP, IBM, Avaya, Siemens Enterprise Networks, Juniper i BroadSoft. Otwarta Sieć Współpracy Polycom dostarcza otwarte oraz interoperacyjne rozwiązania zapewniające klientom większą elastyczność oraz oszczędność kosztów w środowisko UC.

Related posts:

, ,

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies