Itella Information i Indicom we Włoszech- 24finanse


Home » Wieści z firm » Itella Information i Indicom we Włoszech
Sie
04

Itella Information podpisała umowę o współpracy z włoską firmą Indicom, specjalizujacą się w zarządzaniu dokumentami. Celem kooperacji jest zapewnienie pełnego zakresu usług administracji finansowej dla firm i organizacji we Włoszech.  

Itella Information świadczy usługi w zakresie zarządzania i przepływu informacji finansowych, elektronicznego fakturowania, aż do całkowitego outsourcingu administracji finansowej. Itella Information działa w 15 krajach europejskich oraz za pośrednictwem sieci partnerskiej także w Ameryce Północnej. Itella Information jest częścią fińskiej grupy Itella (byłej fińskiej poczty), należy do skarbu państwa. Indicom zaś jest włoską firmą zajmującą się outsourcingiem usług zarządzania dokumentami.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z podpisania umowy z Indicom we Włoszech. Indicom to znana firma w dziedzinie zarządzania dokumentami, ma ugruntowaną pozycję na rynku włoskim, a teraz razem możemy zaoferować pełną  i elastyczną obsługę włoskich firmom krajowych jak i i międzynarodowych ”  wyjaśnia stanowi Petri Karjalainen, dyrektor Inbound Services Itella information.

„Indicom rośnie z dnia na dzień. Mamy biura w 6 różnych lokalizacjach w północnych i środkowych Włoszech. Teraz, dzięki naszej współpracy z Itella mamy ogromną szansę rozwoju, już wkrótce otwieramy  nowe biuro w Chiasso w Szwajcarii, „stwierdza mówi Dyrektor Generelany Indicom.

Korzystając z usług Itella klienci otrzymują faktury w formie umożliwiającej dalsze ich przetwarzania. Itella skanuje faktury papierowe i używa optycznego rozpoznawania znaków (OCR) do interpretowania informacji na fakturze. Faktury elektroniczne podobnie jak i faktury EDI i XML są przetwarzane w ramach tych samych usług. Dla firm oznacza to, jeden kanał dla wszystkich faktur przychodzących, przyspieszenie przyjmowania faktur, co pomaga wyeliminować zbędne koszty i poprawia jakość.

„Firmy dążą do automatyzacji całego procesu fakturowania. Przetworzenie jednej faktury papierowej kosztuje średnio dziesięć euro i zajmuje około piętnastu minut. Obróbka elektronicznej faktury trwa tylko około jednej do trzech minut i jest znacznie tańsza. Celem Itella Information jest przyspieszenie przejścia klientów z przetwarzania faktur papierowych, zarówno zakupu jak i sprzedaży na elektroniczne, jednocześnie zwiększając przy tym wydajność całego procesu” mówi dyrektor Petri Karjalainen z Itella information.

Related posts:

, ,

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies