DFP wprowadza kolejne spółki na giełdę- 24finanse


Home » New Connect » DFP wprowadza kolejne spółki na giełdę
Wrz
16

DFPŁódzka grupa doradczo-inwestycyjna DFP przygotowuje trzy oferty publiczne spółek na głównym rynku GPW, w tym debiut starogardzkiej firmy POLMED SA. Jako Autoryzowany Doradca wprowadzi również dwie spółki na NewConnect.

Grupa DFP podjęła się przygotowania i przeprowadzenia dwóch ofert publicznych na akcje spółek z branży chemicznej i odzieżowej notowanych na głównym rynku GPW. Poza tym przygotowuje debiut spółki POLMED SA na głównym rynku GPW oraz dwóch firm z branży finansowej i nowych technologii na NewConnect. Każde debiutujące przedsiębiorstwo jest wspierane przez DFP podczas całego procesu wejścia na rynek kapitałowy od zmiany formy prawnej na spółkę akcyjną poprzez zaplanowanie i wykonanie samego wprowadzenia na rynek giełdowy.

– Uważamy, że koniunktura giełdowa będzie się poprawiać. Z tego powodu coraz więcej firm zaczyna myśleć o rozpoczęciu lub wznowieniu przygotowań publicznych i prywatnych ofert akcji. – powiedział Piotr Jędrzejczak, prezes DFP SA. – Zwiększenie zainteresowania inwestorów akcjami powinno utrzymać się dłużej. Przekłada się to również na wzrost liczby podpisywanych przez nas kontraktów dotyczących pozyskania kapitału dla firm wybierających się na giełdę. – dodał.

Spółka POLMED SA działa w branży medycznej, zapewniając podstawową oraz specjalistyczną opiekę zdrowotną. Obecnie przygotowywana jest oferta publiczna akcji, a prospekt emisyjny został już przedstawiony Komisji Nadzoru Finansowego.

***
DFP Doradztwo Finansowe SA to niezależna grupa doradczo – inwestycyjna z Łodzi. Firma świadczy kompleksowe usługi doradztwa finansowego i prawnego w dziedzinie pozyskiwania kapitału inwestycyjnego oraz wspierania przedsiębiorstw w zarządzaniu finansami. Grupa DFP specjalizuje się w doradztwie przy pozyskiwaniu środków inwestycyjnych przez spółki poprzez oferty publiczne i prywatne akcji oraz papierów dłużnych.

DFP posiada status Firmy Partnerskiej GPW dla MSP oraz Autoryzowanego Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu. Od 20 marca 2008 r. akcje grupy DFP są notowane na rynku NewConnect. Więcej informacji na stronie dfp.pl.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies