Lepsze widoki na spłatę kredytu we frankach- 24finanse


Home » Kredyty, pożyczki » Lepsze widoki na spłatę kredytu we frankach
Lip
20

RaiffeisenRaiffeisen Bank Polska wprowadził 20 lipca promocję „Lepsze widoki na spłatę we frankach”, która umożliwia obniżenie comiesięcznej raty kredytu hipotecznego spłacanego w innym banku dzięki bardzo atrakcyjnemu kursowi franka oraz darmowemu kontu w CHF i bezpłatnemu przelewowi walutowemu.

Przygotowana przez Komisję Nadzoru Finansowego Rekomendacja SII, która weszła w życie 1 lipca br., zobowiązuje banki do umożliwienia spłaty kredytów walutowych bezpośrednio w walucie kredytu. Odpowiadając na potrzeby Klientów, Raiffeisen Bank Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną „Lepsze widoki na spłatę we frankach”* skierowaną do osób zainteresowanych kupnem franków szwajcarskich w celu spłaty kredytu hipotecznego w innych bankach.

Promocja rozpoczyna się 20 lipca i będzie trwała do 31 grudnia 2009 r. Każdy, kto posiada lub otworzy standardowy rachunek w Raiffeisen Bank Polska, czyli Mobilne Konto Osobiste, otrzyma darmowe konto we frankach szwajcarskich oraz jeden bezpłatny przelew w walucie obcej, który może być właśnie wykorzystany do spłaty zadłużenia kredytowego w innym polskim banku (przelew w opcji SHA, czyli dzielenia kosztów między bankiem wysyłającym a przyjmującym). Dodatkowo skorzysta z jednej z najniższych marż na rynku w transakcjach przewalutowania złotych na franki – Raiffeisen Bank Polska już od wielu miesięcy stosuje niski i stały spread walutowy.

Klient wybiera najkorzystniejszy dla niego moment zakupu franka. Transakcja odbywa się za „jednym kliknięciem” w systemie bankowości elektronicznej. Środki, gdy znajdą się na rachunku walutowym, można przelać za darmo do banku, który udzielił kredytu hipotecznego.

Miesięczny koszt prowadzenia Mobilnego Konta Osobistego wynosi od 0 zł (gdy wartość kredytów/depozytów klienta przekracza 15 tys. zł) do 19,99 zł (przy aktywach poniżej 8 tys. zł). Skorzystanie z promocji „Lepsze widoki na spłatę we frankach” uniemożliwia wypłatę franków w gotówce.

* – hasło „Lepsze widoki na spłatę we frankach” zastąpiło wcześniejszą roboczą wersję nazwy promocji „Kup franki”.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies