LCC w Banku i na Poczcie - 24finanse


Home » Bankowość » LCC w Banku i na Poczcie
Lis
05

Odbiór pieniędzy wysłanych z zagranicy nigdy wcześniej nie był tak łatwy! Dzięki podjęciu współpracy pomiędzy firmą LCC International a Bankiem Pocztowym S.A., pieniądze z Wielkiej Brytanii trafią do naszych portfeli już po niespełna 2 godzinach od wysłania!

Nie przez przypadek firma LCC International nawiązała współpracę z Bankiem Pocztowym. Jak powszechnie wiadomo ta instytucja, działając m.in. poprzez sieć Urzędów Pocztowych, ma niezwykle gęstą sieć placówek na terenie całego kraju – zrealizowanie wypłaty możliwe jest w ponad 4500 urzędach pocztowych. LCC podpisała umowę, dzięki której w każdym oddziale Banku Pocztowego oraz placówce Poczty Polskiej można odbierać gotówkę wysłaną z Wielkiej Brytanii. Śmiało można powiedzieć, że zasięg LCC obejmuje całą Polskę, a z oferowanych przez firmę usług może korzystać każdy, nawet z najbardziej oddalonego zakątka kraju. Klienci mają do wyboru dwie prędkości transferu: szybki oraz standardowy. Pierwszy umożliwia wypłatę gotówki już po dwóch godzinach od wpłaty – niezastąpiona opcja dla osób potrzebujących pieniędzy na ?wczoraj”. Standardowy wariant gwarantuje odbiór przekazu już następnego dnia roboczego. Koszt prowizji płaci jedynie osoba wpłacająca i wynosi kolejno 4,90 GPB i 3,90 GPB – niezależnie od wysokości kwoty przelewu.

Aby odebrać przekazywane do kraju pieniądze, wystarczy wypełnić dostępny w oddziale Banku Pocztowego lub Urzędzie Pocztowym formularz wypłaty GIRO Płatność – Należy podać w nim nazwę i numer rachunku LCC, numer transakcji, dokładną kwotę przekazu oraz wylegitymować się dowodem tożsamości. Procedury te mają na celu zabezpieczenie pieniędzy klientów przed niepowołanymi osobami. W razie jakichkolwiek problemów uprzejmi pracownicy Banku czy Poczty z przyjemnością udzielą zainteresowanym wszystkich niezbędnych informacji na temat usług LCC International – GIRO Płatność.

Priorytetem dla LCC jest satysfakcja klienta. Dla firmy ważne jest, by klient nie musiał tracić pieniędzy oraz dużo bardziej cennego czasu. Z tego powodu również poszerzono ofertę o niezwykle ułatwiającą życie, automatyczną wymianę waluty. Na czym ona polega? Wpłacający robi przelew w funtach, a osoba upoważniona do odbioru otrzymuje w Polsce złotówki. Dodatkowo brytyjski oddział poinformuje o tym, jaką dokładnie kwotę po przeliczeniu otrzyma adresat przekazu. W ten sposób nie tracimy niepotrzebnie czasu na szukanie kantoru. Szybko, sprawnie i co najważniejsze tanio – nic nie płacimy za wymianę waluty.

Firma LCC International powstała w 1997 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie posiada swoje oddziały także w Polsce, Belgii, Irlandii, Portugalii, Szwajcarii, Kanadzie, Makao, we Włoszech i na Łotwie. LCC świadczy usługi międzynarodowych przekazów pieniężnych do ponad 90 krajów na całym świecie. Działalność firmy opiera się na transferze środków pieniężnych za pośrednictwem lokalnych banków i firm zajmujących się przekazami pieniężnymi. LCC gwarantuje swoim klientom szybki i bezpieczny przekaz pieniędzy oraz niskie prowizje. Dyspozycji transferu można dokonać osobiście w oddziale firmy, za pośrednictwem Internetu lub serwisu telefonicznego.
Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Jego akcjonariuszami są p.p.u.p. Poczta Polska (75% minus jedna akcja) oraz PKO Bank Polski S.A. (25% plus jedna akcja). Bank Pocztowy posiada największą w Polsce liczbę punktów pozwalających na wypłatę gotówki bez prowizji. Mocną stroną Pocztowego jest bankowość elektroniczna pocztowy24.pl, umożliwiająca dostęp do konta 24 godziny na dobę. Bank Pocztowy jako pierwszy w Polsce otworzył internetowy sklep z lokatami. Pod adresem Lokaty-Online.pl można zakupić produkty oszczędnościowe całkowicie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Bank Pocztowy, jako jedyny na rynku, oferuje dostarczenie gotówki pod wskazany adres.

Related posts:

Comments are closed.

Niezbędnik inwestora

Finansowanie Dotacje unijne Kredyty Faktoring Leasing Venture Capital
Inwestycje Rynek główny NewConnect Private banking Inwestycje alternatywne Komentarze rynkowe
Biznes Zakładam firmę Ubezpieczenia Windykacja Zarządzanie
Narzędzia Studia podyplomowe Wzory biznes planów Umowy do pobrania Druki i formularze Podatki

Bezpłatny przedruk tekstów pod warunkiem zachowania ich treści i stopki autorskiej.
Z artykułów umieszczonych w serwisie 24finanse.pl można korzystać na zasadach licencji Creative Commons.
W ramach serwisu 24finanse.pl stosowane są pliki cookies